سئو و بهینه‌سازی

تیم تخصصی شرکت ویرا آریان با انجام خدمات سئو حرفه‌ای و ارائه مشاوره سئو به بهینه‌سازی سایت شما کمک می‌کند تا سایت شما در صفحه اول نتایج جستجوهای مرتبط با کسب‌ و کارتان  قرار گیرد تا بتوانید مشتریان مرتبط را جذب کنید.

سئو-و-بهینه-سازی

اگر تمایل به سفارش سئو سایت خود را دارید و می‌خواهید سایت شما آنالیز، تجزیه و تحلیل شود، همچنین با سایر رقبای شما مقایسه شده و راهکار تهیه شود، کافیست از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

سئو-و-بهینه-سازی

سئو و بهینه‌سازی سایت یک فرآیند زمانبر و مستمر است. فرآیند بهینه‌سازی سایت با تحلیل و بررسی کلمات کلیدی و آنالیز رقبا آغاز می‌شود. در این فرآیند با استفاده از تکنیک‌های برنامه نویسی، محتوای سئو محور، ایجاد بک‌لینک در سایت‌های معتبر و … ترافیک و بازدید سایت افزایش خواهد یافت.

در بازار رقابتی کسب و کار، امروزه جستجوها در موتورهای جستجو مثل گوگل بسیار مهم است. زیرا، مخاطب بر اساس دستیابی به نیازش در گوگل سرچ می‌کند تا خدمات و کالای مدنظر خود را پیدا کند. اما اگر شما محصول یا خدمات خود را به خوبی معرفی نکرده باشید، مسلماً جزء نتایج بدست آمده در گوگل نخواهید بود.

برای اینکه در صفحه گوگل حرفی برای گفتن داشته باشید و بتوانید رتبه اول در جستجوی گوگل را کسب نمایید، سایت شما باید سئو خوبی داشته باشد. سئو سایت یک مسیر هموار برای شناخت شما، خدمات و کالا‌ها به مخاطب‌ها و اطرافیان شما در دنیای دیجیتال است.

به طور کلی هدف از سئو و بهینه‌سازی:

قبل از شروع پروژه طراحی سایت و بهینه‌سازی در موتور جستجو، ابتدا باید اطلاعات کاملی از بازار هدف را مورد بررسی قرار دهید، همچنین با در نظر گرفتن کلمات کلیدی مناسب و تولید محتوا می‌توانید بهترین سئو را در سایت خود داشته باشید.

شناختن سریع برند کسب و کار

افزایش مخاطبان در جامعه آماری بالا

فروش و درآمد بیشتر از سایت

هزینه کمتری نسبت به تبلیغات اینترنتی در سایت‌های دیگر

افزایش رتبه و جایگاه و ترافیک سایت

پارامترهای مهم در بهینه‌سازی سایت

تجزیه و تحلیل

شامل گزارش مربوط به بررسی رقبا، وضعیت ساختاری وب‌سایت، آنالیز وضعیت سئو

بررسی کلمات کلیدی

کلمات کلیدی و کلید‌واژه‌ها براساس صنف‌کاری و خدمات ارائه شده شما می‌باشد.

بهینه‌سازی محتوا

این بخش مربوط به سئو داخلی بوده و ساختار و محتوای سایت را به موتورهای جستجو ارائه می‌دهد. توجه داشته باشید که محتوا نباید تکراری باشد زیرا گوگل آن را اسپم در نظر می‌گیرد و در سئو تاثیر بدی خواهد داشت.

لینک‌سازی

این بخش مربوط به سئو خارجی بوده و لینک‌سازی مناسب و متنوع در سایت‌های مرتبط صورت می گیرد.

سئو-و-بهینه-سازی

مواردی که در سئو باید در نظر گرفته شود، شامل موارد زیر می‌باشد.

#

استفاده مناسب از متاتگ‌ها

#

تعیین درست عناوین صفحات

#

بررسی واکنش‌گرا بودن سایت

#

توجه به سرعت لود صفحات

#

ثبت نقشه سایت در گوگل

#

توجه به لینک‌های داخلی صفحات

این را به اشتراک بگذارید