طراحی سایت

طراحی سایت ایجاد و نگهداری وبسایت است، این کاری است که در پشت صحنه اتفاق می‌افتد تا یک وبسایت عالی به نظر برسد، سریع لود شود و با یک تجربه کاربری یکپارچه عملکرد خوبی را برای کاربران داشته باشد. توسعه‌دهندگان وبسایت، این کار را با استفاده از زبان‌های برنامه نویسی وبسایت انجام می‌دهند. زبان انتخابی در طراحی وبسایت بسته به نیاز کارفرما انتخاب می‌شود و در ادامه پیاده‌سازی انجام خواهد شد. شایان ذکر است طراحی سایت تنها با بهره‌گیری از زبان‌های برنامه‌نویسی مطرح نیست و میتوان وبسایت‌های بسیاری را با استفاده از قالب‌های آماده و‌ CMSهایی مانند وردپرس ایجاد نمود، در ادامه به انواع طراحی وبسایت و لزوم داشتن وبسایت برای کسب و کار شما خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

طراحی-سایت
روند-اجرایی-کار-ما-صفحه-اصلی

تمام چیزی که برای کسب و کار نیاز دارید.

 

Z

نیازسنجی و تحقیق و بررسی محتوا

استخراج نیازمندی‌های پروژه، بررسی و تحلیل محتوا.

انتخاب وایرفریم و طراحی گرافیکی

انتخاب رنگ سازمانی، طراحی اولیه نمای کلی سایت، طراحی رابط کاربری و تعیین جایگاه و چیدمان المان و عناصر.

کدنویسی و تست و بازنگری سایت

انجام بهترین و بهینه‌ترین کدنویسی به همراه آخرین تکنولوژی‌ها و استانداردهای دنیای وب.

آموزش پنل سایت و پشتیبانی

آموزش نحوه‌ی استفاده از از پنل سایت به هموراه پشتیبانی فنی.

روند-اجرایی-کار-ما-صفحه-اصلی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت تخصصی شامل استفاده از کدنویسی اختصاصی در اجرای نیازمندی‌های شما است، به گونه‌ای که نیاز است تمامی بخش‌ها به صورت اختصاصی برنامه‌نویسی شود. در صورتی که امکان پیاده‌سازی وبسایت با بهره‌گیری از CMSهایی مانند وردپرس ممکن نباشد و یا نیاز به توسعه بیشتر وبسایت در ادامه مورد نیاز است، از طراحی سایت اختصاصی استفاده می‌کنیم.

  • کدنویسی اختصاصی
  • کدهای بهینه و استاندارد
  • استفاده از تکنولوژی‌های روز
  • قابلیت توسعه و ارتقا
طراحی-سایت
طراحی-سایت

تعرفه‌های طراحی سایت

تعرفه دقیق قیمت‌گذاری بر اساس نیاز کارفرما اعلام خواهد شد.

ابزارهای بک‌اند توسعه وب و طراحی سایت

ابزارهای فرانت‌اند توسعه وب و طراحی سایت

در صورتی که برای انتخاب نوع طراحی سایت کسب و کارتان نیاز به راهنمایی دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید. | 66485781-021

طراحی-سایت-وردپرسی

طراحی سایت وردپرسی

وردپرس یکی از تأثیرگذارترین پلتفرم‌های توسعه وب است که برای طراحی سایت و صفحات وب استفاده می‌شود. سایت‌های وردپرسی به سرعت در حال تسخیر دنیای وب هستند. وردپرس در آغاز، سیستم مدیریت محتوایی بود که برای وبلاگ‌نویسی مورد استفاده قرار می‌گرفت، اما در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از سایت‌ها از این سیستم استفاده می‌کنند. وردپرس با زبان برنامه‌نویسی PHP نوشته شده است و به دلیل داشتن افزونه‌های متنوع، می‌تواند نیازهای مشتریان را برطرف نماید.

طراحی-سایت-وردپرسی

طراحی سایت با قالب آماده وردپرس

طراحی سایت با قالب آماده وردپرس یکی از انتخاب‌های کارآمد برای داشتن یک وب‌سایت خوب با امکانات فراوان در کنار هزینه به صرفه و زمان اجرای پایین می‌باشد. با طراحی سایت با قالب آماده میتوان انواع سایت فروشگاهی، شرکتی، خدماتی و … را در کمترین زمان ممکن، پیاده‌سازی و اجرا کرد و به طراحی سایت با قیمت مناسب تحقق بخشید.

طراحی-سایت-با-قالب-آماده-وردپرس
این را به اشتراک بگذارید