• تهران، خیابان طالقانی غربی، خیابان فریمان، پلاک ۳۰، طبقه پنجم غربی، واحد ۱۵
 • info@viraaryan.com

بروشور

بروشور شرکت هوش مصنوعی ویرا آریان را از طریق باتن دانلود کنید.

دانلود PDF دانلود DOC

با ما در تماس باشید.

021-66485781

تماس با ما

  حسابرسیار ویرا آریان

  هدف کلی از توسعه این مجموعه نرم‌افزاری، خودکار‌سازی و تسهیل فرایندهای یک سازمان می‌باشد که هر کدام از این نرم‌افزارهای کاربردی مزایا و امکانات مختص به خود را دارد، همچنین دغدغه‌های دیگری همچون حذف کاغذ از فرایندهای سازمانی، دیجیتال و هوشمند‌سازی این فرایندها و همچنین افزایش ارتباط مشتریان و کارفرمایان با پیمانکاران باعث افزایش تمایل ما به توسعه این نرم‌افزارها شده است.

  محصول بسیار هوشمند

  شغل حسابرسی یکی از جایگاه‌های مهم و اصلی در شرکت‌ها به شمار می‌آید که توسط افرادی دقیق اداره می‌شود. حسابرسان متخصصانی هستند که حساب‌های شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف را بررسی می‌کنند تا از اعتبار و قانونی بودن سوابق مالی آن‌ها اطمینان حاصل شود. گاهی اوقات افراد در شغل حسابرسی به محل‌ها برای ملاقات با مشتریان و بازدید از محل کارخانه یا انبارها به منظور بررسی موجودی و تجهیزات، مراجعه می‌کنند. این شغل یکی از سمت‌های حساس و همچنین سودآور است که نیازمند افرادی دقیق است تا در حساب کردن دقیق باشند. هدف اصلی توسعه این نرم‌افزار کاربردی، مدیریت پروژه‌ها، قراردادها، هزینه، زمان و منابع انسانی به ساده‌ترین شکل ممکن می‌باشد. این نرم‌افزار قابلیت‌های متنوعی را در اختیار سازمان‌ها و موسسات قرار می‌دهد. دیگر اهدافی که در این پروژه در نظر گرفته شده است کاهش و حذف کاغذ از فرایند حسابرسی می‌باشد.

  ویژگی‌های حسابرسیار ما

  • طراحی واکنش‌گرا

   طراحی کاملاً واکنش‌گرا و قابل مشاهده در تمامی پلتفرم‌ها (کامپیوتر، لپ‌تاپ، تبلت و تلفن‌های همراه و …)

  • دارا بودن مکانیزم احراز هویت

   مکانیزم احراز هویت با استفاده از رمز یکبار مصرف به همراه سطوح دسترسی ماتریسی

  • پیاده‌سازی بر مبنای استاندارد ASVS

   OWASP در واقع پروژه‌ای منبع باز و جامعه‌باز است که بواسطه صدها فصل متن و اطلاعات از سراسر جهان، همکاری ده‌ها هزار نفر و کنفرانس‌های آموزشی به منبعی برای توسعه‌دهندگان و متخصصان فن‌آوری به منظور تولید و نگهداشت برنامه‌های کاربردی وب تبدیل شده است.

  • طراحی پایگاه داده به صورت رابطه‌ای

   پایگاه داده رابطه‌ای برای داده‌های ساختاریافته‌ای که با یک مدل داده از پیش تعریف ‌شده مطابقت دارند، توسعه یافته‌اند.

  • بررسی تست نفوذ

   تست نفوذ بر مبنای متدولوژی OWASP که در آن معیارهای افزایش امنیت نرم‌افزار مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  • بررسی و امن‌سازی کدها

   بررسی در جهت امن‌سازی کدها و طراحی و پیاده‌سازی و توسعه برنامه با استفاده از راهنمای بررسی کد OWASP

  آمار و ارقام بسیار دقیق

  استفاده از اصول و قوانین استاندارد بین‌المللی به شما این امکان را می‌دهد به راحتی از بستر‌های نمایشی مختلف استفاده کنید.

  تجربه کاربری خوب باعث آسان‌تر شدن مراحل دسترسی و استفاده از وب‌اپلیکشین برای کاربران می‌شود. به همین دلیل بیشتر شرکت‌ها بر روی این قسمت تمرکز ویژه‌ای دارند.

  وب‌سرویس‌ها این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید بهتر اپلیکیشن‌های خود را گسترش دهید.

  کاربران می‌توانند با دسترسی‌های مجزا از این وب‌اپلیکیشن استفاده کنند و گزارش‌گیری خود را انجام دهند.

  با حسابرسیار آشنا شوید.

  کاربری آسان

  شما با استفاده از وب‌اپلیکیشن حسابرسیار آریان می‌توانید نگاهی کلی بر تعداد پرسنل، شرکت و قراردادها داشته باشید. همچنین این امکان برای کاربران داده شده است تا به اطلاعات شرکت، خدمت، قرارداد، سرفصل‌ها، ساعت استاندارد، نرخ گروه، جزئیات عملکرد، گزارش کارکرد با سطوح مختلف دسترسی داشته باشند و نسبت به حذف و تغییر در آن اقدام نمایند.

  تعریف بدون محدودیت شرکت

  با استفاده از وب‌اپلیکیشن حسابرسیار آریان کاربران با سطوح دسترسی مجاز می‌توانند بی‌نهایت شرکت را در پنلی که شرکت هوش مصنوعی ویرا آریان در اختیار کارفرما قرار داده است، وارد کنند و مدیریت کاملی بر روی اطلاعات خود داشته باشند، بررسی کلی بر روی اطلاعات داشته باشند و در صورت نیاز از اطلاعات ثبت شده گزارش تهیه کنند.